4941F-GRAY-1X36YD SM PK
5S-4941F-GRAY-1X36YD SM PK
4941F-GRAY-1X36YD SM PK
TAPE VHB ACRYLIC FOAM 1X 36YD
Product Description
| Series: | VHB? 4941F |
| Thickness: | 0.045 (45 mils |
| Thickness - Adhesive: | 1.143mm) |
| Thickness - Backing: | 0.040 (40 mils |
| Carrier: | 1.016mm) |
| Width: | 0.0050 (5.0 mils |
| Length: | 0.127mm) |
| Color: | 1.00 (25.40mm) |